Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kalendář akcí 2022

 

 

 dsc05687-a.jpg

 

Kalendář veterán srazů a burzy v roce 2022

http://www.iveteran.cz/kalendar?tab=3

Srazy veteránů - pozvánky na akce Facebook

https://www.facebook.com/groups/439625269540884

 

XXIV. Sraz Velorexů Boskovice 2022 

Duben - Květen 2022

Penzion Athéna

Pohodový sraz Velorexů a jejich majitelů :-)

 

 

300 mil zemí českou 2022

11.6. - 12.6. 2022

Praha + Čechy

Už vás nudí jezdit veteránem jen kolem komína, a přitom se nevejdete rokem výroby svého auta do propozic dálkové jízdy 1000 mil Československých? Objevili jsme v motoristickém archívu jinou, sice kratší, ale podobnou soutěž, kterou jsme se rozhodli, po určitých úpravách, znovu oživit.

Kontakt: 

Viktor Kazda

Tel: 724 06 33 05

Email:  info@300mil.cz

WWW: http://http://www.300mil.cz

 

 

Víkendové setkání Moskvičů 2022

27.5 - 29.5. 2022

Kemp - Ranch Bystřička

Pořádá Moskvič klub ČR

Kde: obec Bystřička, okres Vsetín, Zlínský kraj

Místo konání: Kemp Ranch Bystřička,

WWW: http://www.kemp-bystricka.cz

Adresa kempu: Bystřička 270, Bystřička

Ubytování:

V chatkách. Celková kapacita chatek umožňuje ubytovat až 100 návštěvníků.

CHATY - chaty jsou čtyřlůžkové. Dvě postele vedle sebe, jedna patrová. Lůžkoviny Vám budou vydány při nástupu spolu s klíči. Při odjezdu se spolu s klíči vrací na recepci. Chaty jsou vybaveny samostatným WC, ledničkou a zahradním nábytkem pro pobyt na terase. Pitná studená voda je k dispozici na chatě.

VYHLÍDKA - jedná se o dvoulůžkový pokoje. Dvě postele vedle sebe. Lůžkoviny Vám budou vydány při nástupu spolu s klíči. Při odjezdu se spolu s klíči vrací na recepci. Pokoj je vybavený zahradním nábytkem pro pobyt na terase. Pro pokoje 1-5 je určeno vlastní společné sociální zařízení se sprchami s teplou vodou s neomezeným provozem.

TRAMP - dvoulůžkové chaty. Dvě postele vedle sebe. Lůžkoviny Vám budou vydány při nástupu spolu s klíči. Při odjezdu se spolu s klíči vrací na recepci. Vedle chaty Tramp se nachází společné sociální zařízení odděleně pro muže a ženy. Teplá voda pod sprchami je ubytovaným hostům k dispozici zdarma po celý den bez omezení.

SRUB - chaty jsou čtyřlůžkové a pětilůžkové. Dvě postele vedle sebe, jedna patrová. Lůžkoviny Vám budou vydány při nástupu spolu s klíči. Při odjezdu se spolu s klíči vrací na recepci. Chaty jsou vybaveny zahradním nábytkem pro pobyt na terase. Vedle chaty Srub se nachází společné sociální zařízení odděleně pro muže a ženy. Teplá voda pod sprchami je ubytovaným hostům k dispozici zdarma po celý den bez omezení.

Občerstvení: v kempu se nachází stravovací zařízení „SALOON“ určené pro hosty kempu i pro jednorázově příchozí návštěvníky. V hlavní sezonu je pro hosty připravena teplá strava a občerstvení dle vlastního výběru po celý den. Kuchyně končí svůj provoz v 19.30hod. Zde bude k dostání pivo, limonáda, ale i něco k zakousnutí.

Sobotní společný oběd:

Oběd se bude servírovat v „SALOONU“ přímo v areálu kempu.

Pátek večeře, sobota snídaně, sobota večeře, neděle snídaně: >>> doplníme později <<<

Program srazu:

Pátek:

odpoledne - příjezd prvních účastníků, volná zábava, pokec, posezení u ohně.

Sobota:
časy jsou orientační - změna možná

09:00 - zahájení srazu
09:15 - burza náhradních dílů, pokec s přáteli
11:30 - oběd
13:00 - odjezd na spanilou jízdu
15:30 až 16:00 - příjezd zpět do kempu
16:15 - sladká tečka v podobě dortu
16:30 - členská schůze, závěr srazu

Po ukončení této diskuze volná zábava, pokec, opékání a pod.

Neděle: loučení a odjezdy k domovům

!!! Pro jakékoliv informace ohledně srazu volejte 604 64 66 31 nebo 602 45 03 18 !!!

Moskvič klub ČR

WWW: http://www.moskvichklub.cz/info.htm

 

 

Májová burza Mohelnice 2022

Sobota 21.5.2021

Autokemp Morava - Mohelnice

Tradiční Májová AUTO-MOTO burza v Mohelnici pořádaná klubem SKAM Olomouc Motocykly, automobily, historická vozidla, součástky a náhradní díly, auto-moto příslušenství, dokumentace a literatura, sběratelské předměty, vše co překáží doma v garáži. Občerstvení zajištěno. Výstava historických vozidel.

Email:  stanislav.stojaspal@o-krouzky.cz

WWW: http://http://www.skam.cz

 

 

Tradiční kladenská burza 2022

Sobota 30.4. 2022

Velká Dobrá - Letiště

Tradiční kladenská burza historických vozidel se koná v sobotu 30.4.2022 od 7:00 hodin na záložním letišti ve Velké Dobré. Příjezd možný od pátečního odpoledne, občerstvení a WC zajištěno.

Kontakt : V. Slovák, 312 66 22 25, 776 59 04 99

Email: slovak23@seznam.cz

 

 

Veteranparty 2022

Sobota 23.4. 2022

Praha 9 - Chvalská tvrz


Akce se mohou účastnit pouze automobily, motocykly a jiné stroje do roku výroby 1970. Přednost a rezervaci místa mají zajištěnu pouze předem přihlášení účastníci. Pro přihlášené účastníky bude zajištěno zdarma občerstvení, reklamní upomínkové předměty, popisky vozidel, účast v soutěžích o ceny a rezervováno místo na ploše. Nájezd přihlášených účastníků je od 8,00hod , nejpozději do 10,30hod. Děkujeme za pochopení tohoto omezení. Pro účastníky je zajištěn celodenní program s živou hudbou a zajímavým programem. Vyhlášení cen soutěží a jízdy v 15,00 hod. Ukončení akce cca v 16,00 hod.  Pro letošní jubilejní 10. ročník jsme pro vás připravili řadu překvapení a příjemných zážitků. Jedním z nich je uspořádání "Společenského večera" pouze pro vás, přímo v areálu Chvalské tvrze. Samozřejmě je tento večer pro vás bezplatný. Součástí večera bude bohatý raut a živá hudba s možností tance. V průběhu večera bude slavnostní vyhlášení účastníků, kteří se této naší akce zúčastnili více jak 5x a další překvapení.


Startovné: 300.-Kč vozidlo + řidič / 150.- spolujezdec.
V rámci startovného obdržíte zdarma upomínkové předměty, kávu a koláč při příjezdu, oběd s výběrem teplého bufetu a účast na Společenském večeru s pohoštěním a rautem včetně případné rezervace stolu. Prosím proto odešlete nám přihlášku co nejdříve, pokud se hodláte tohoto večera zúčastnit. Je možná i rezervace stolů s udáním počtu míst. Pro vzdálenější účastníky bude možné zajistit i nocleh za úhradu přímo v areálu Chvalské tvrze spolu s hlídaným parkovištěm pro jejich vozidlo. Při pozdějším odeslání přihlášky, nebo příjezdu bez přihlášení, nemůžeme zaručit kompletní servis a plnohodnotnou účast. 

Přihlášku prosím po vyplnění zašlete na e-mail:
brunner.jan@kobras.cz , nebo brunner.jan@me.com
a v případě jakýchkoliv dotazů a nejasností mě prosím kontaktujte na tel: 777 32 53 10

Email: brunner.jan@me.com

WWW: http://khv-pocernice.cz

 

 

Burza a Oldtimer výstava Milovice 2022 

Sobota 23.4. 2022

Areál tankodromu Milovice

Srdečně Vás zveme na další ročník tradiční burzy & Oldtimer výstavy vozidel a motocyklů, která se koná v areálu tankodromu v Milovicích. Přijeďte prodat vše co vám doma, v garáži, či stodole leží ladem! Zveme nejen všechny nadšence do automobilů, motocyklů či military, ale i sběratele všeho možného. Veteráni mají vstup zcela zdarma! Burza probíhá na zpevněné ploše za každého počasí v Sobotu od 7:00 do 12:00 (Pro velký zájem mohou prodejci přijíždět již v Pátek od 18:00 do 21:00, jinak v Sobotu od 5:30) KDE? ul. Jiřická 1999, Milovice okres Nymburk

Email: info@burza-milovice.cz

WWW: https://www.burza-milovice.cz/

 

 

8.sraz poválečných vozidel v RetroAutoMuzeu 2022

Sobota 16.4. 2022

Strnadice 

RetroAutoMuzeum je výsledkem mnohaleté sběratelské činnosti. Sbírku muzea netvoří pouze „tradiční“ zástupci vozidel éry socialismu, tedy Škodovky, Moskviče, Lady atd., ale najdeme zde zástupce všech hlavních i méně známých výrobců bývalého východního bloku. Zřizovatelem muzea je občanské sdružení OSUD (Občanské Sdružení pro Uchovávání automobilového Dědictví). RETROAUTOMUZEUM usiluje na rozdíl od řady projektů, které vycházejí ze současné módní retrovlny, a vznikají téměř stejně rychle, jako zanikají, o prezentaci technického dědictví let minulých prostřednictvím moderních forem muzejní prezentace. Tomu odpovídá i jeho snaha o přijetí do Asociace muzeí a galerií České republiky a úspěšně se rozvíjející spolupráce s Vojenským Technickým muzeem v Lešanech u Týnce nad Sázavou.

Email: retroautomuzeum@gmail.com

WWW: http://www.retroautomuzeum.com

 

 

Jarní Veterán Techna Brno 2022

Sobota 16.4. 2022

Výstaviště Brno

Největší burza historických vozidel v České republice, od 8 hodin na brněnském výstavišti, burza historických vozidel, výstava historických automobilů a motocyklů, prezentace prací restaurátorských dílen. Při vjezdu (příchodu) se bude nutné prokazovat očkováním, proděláním nemoci nebo testy.

Kontakt: 723 12 84 45‬‬

WWW: http://www.motortechna.cz

 

 

Jarní Retro garáž 2022

Sobota 9.4. 2022

Výstaviště Lysá nad Labem

V moderních výstavních halách výstaviště v Lysé nad Labem budete mít mimo jiné možnost nakoupit a prodat vše, na co jste na klasických „burzách“ zvyklí. Od samotných kompletních strojů, přes nové, replikové nebo repasované náhradní díly, seženete na akci spousty dalších předmětů spojených s veteránismem. 3 obsazené kryté haly výstaviště (8.000 m2), Obsazené venkovní plochy (10.000 m2), Výstava auto-moto veteránů, Renovační dílny / nové díly & repliky / literatura, Burza auto-moto veteránů, Veteránská “veteš” & sběratelství, Bohatá veteránská tombola (ceny v hodnotě cca 50.000 Kč), Živé dražby veteránů – dražíme od symbolické 1 Kč !!! Prodej auto-moto veteránů (desítky kusů)

Kontakt : 607 25 73 09

Email: info@retro-garaz.cz

WWW: http://http://www.retro-garaz.cz/

 


Burza Tchořovice 2022

Sobota 26.3. 2022

Tchořovice u Blatné

auto moto, antik sběratelská burza
Tchořovice u Blatné.
Všeobecná burza pořádaná na letišti Tchořovice u Blatné.
GPS: 49°25'52.49"N, 13°47'58.59"E
Zpevněná plocha o rozloze 300.000m se nachází cca 85km jižně od Prahy.
Prodejci mohou přijet již v pátek! Kupující od 7:00-dříve nebudou vpuštěni!
Přijďte prodat, co vám doma přebývá, nebo koupit, co ještě nemáte.
Zváni jsou též numismatici, filatelisté, sběratelé odznaků, pohlednic a jiní...
Občerstvení a toalety zajištěny.
Srdečně zvou pořadatelé!
Více na: www.burzatchorovice.cz
tel. 602 13 22 38
burzatchorovice@centrum.cz
Sledujte nás na Facebooku tam nejaktuálněji zjistíte zda se burza opravdu koná: 

https://www.facebook.com/Burza.letiste.Tchorovice

 

 

Burza Chrášťany u Českého Brodu 2022

Chrášťany u Českého Brodu

Neděle 13.3. 2022

Auto-moto-veterán burza u nejvyšší stavby ČR.
Kde: Chrášťany u Českého Brodu
Kdy: Neděle od 7.00 hod.
Proč přijet? asfaltová plocha 10 000 m2, občerstvení zajištěno.
Jak k nám? z Prahy - 17min., z D11 exit 25 Č.Brod Sadská - 20min., z Kolína silnice č.1/12 - 20min. GPS:50°3'31.190"N, 14°55'23.489"E Info. 777 31 00 31

Email: info@burzachrastany.cz

Facebook:

https://www.facebook.com/burza.chrastany/?ref=page_internal

 

 

Burza Chotusice 

Chotusice u Čáslavi

Sobota 5.3. 2022

Burza HV a dílů a tuny veteše najdete na burze HV a dílů v Chotusicích u Čáslavi na kterou tímto zveme. Dále starožitnosti a militária, žáden Vietnam nebo "čajna", ale třeba Jawa 350 OHV, Speciál i 500 OHC, Pérák, ČZ Tourist, Ogar, Premier, AJS, Ariel, BMW i BSA, Harley i Indian, ale i auto Aero, Adler, BMW i EMW, Praga, Škoda i Laurin & Klement, Tatra, Zbrojovka a další. Prodejní plocha 70000m2 parkoviště 50000+40000m2 zdarma, prodejců cca 800. Pro návštěvníky v sobotu od 07 00, prodejci mohou najíždět již od pátku ráno. V době burz je bazar & muzeum (areál ve vsi u kostela) otevřeno od pátku ráno do neděle večer, zde stálá prodejní expozice cca 70vozů 50moto +cca 60tun ND. 90% předválečný materiál. A co nedoženete na burze, se mi možná dakde povaluje, stačí písnout mailik a se po tom kouknem..))
A jedna technická na závěr – sledujte moje stránky a i obecně vládní nařízení ohledně covid omezování, doufejme, že burzy proběhnou normálně a že nedojde k rušení některých, jako v roce 2020

Email: oldtimer@oldtimer.cz

WWW: http://www.oldtimer.cz/VeteranBazar/

 

 

Burza Nupaky 2022

Sobota 26.2. 2022

Nupaky u Prahy

Zveme Vás na burzu náhradních dílů pro auto-moto veterány, starožitností, literatury, nástrojů, military a všeho možného. Burza se koná v blízkosti obce Nupaky u Prahy na prostoru více než 20.000 m² + parkoviště. Naleznete zde Auto-moto díly, motocykly, sběratelství, nářadí a nástroje, literaturu a další tajuplné věci a poklady z garáže i půdy. Občerstvení zajištěno :-)

Email: Nuzice@seznam.cz

WWW: http://burzanupaky.cz/

 

 

!!! BURZA ZLONÍN SE NEKONÁ

Z DŮVODU PANDEMIE COVID 19 !!!

Sobota 5.2. 2022

Zlonín

Zde je odkaz na stránky:

https://zloninskaburza.estranky.cz/

 

 

Grand Veteran 

Praha 8 - Psychiatrická nemocnice Bohnice

Srdečně zveme všechny majitele a příznivce historické mobility, sejděte se se svými kamarády a kolegy z jiných klubu a odvětví veteránů. Máte ve své sbírce historické vozidlo, motocykl nebo jiné zajímavé vozidlo? Podělte se o něj s ostatními! Na jednom místě společně představíme veřejnosti celý veteránský život v jeho kráse! K dispozici Vám bude vlastní prezentační plocha. Nebo rovnou prezentujte svůj klub a pozvěte lidi na své akce, které pořádáte. Na Grand Veteran jsou zvány také renovační dílny, ukázky z praxe, prodejci náhradních dílů a příslušenství na historická vozidla a další. V hlavní den akce se můžete těšit na jízdy pravidelnosti, klubové defilé, jízdy hist. autobusy, rozhovory se zajímavými osobnostmi, rychlostní jízdy sportovních a závodních vozidel a společné otevření veteránské sezóny s požehnáním od kaplana Českého olympijského týmu p. Chocholáče. Úžasný program je připraven také pro děti a mladou generaci. Na akci je spousta aktivit, od tvůrčích dílen, kde si mohou pod dozorem pedagogů samy vyzkoušet základní manuální dovednosti a speciální řemesla, až po jízdu v buggy či na dopravním hřišti. Akce se můžete zúčastnit již od pátku kdy pro Vás bude připraveno společné posezení, až do neděle, kdy je připravena spanilá jízda Prahou s prohlídkou vybraných objektů. 
 

Těšíme se na Vás!

Email: info@grandveteran.cz