Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kalendář akcí 2020

 

 

 dsc05687-a.jpg

 

http://www.iveteran.cz/kalendar?tab=3

 

Automobilové klenoty 2020

16.5. - 17.5. 2020

Golf Hostivař - Praha

3. ročník přehlídky vzácných automobilů a motocyklů

téma: „Sportovní a závodní vozidla


Můžete se těšit na několik desítek vzácných předválečných i klasických automobilů a motocyklů jak zahraniční, tak české produkce. Součástí akce je výstava a soutěž elegance založená na hodnocení vystavených exponátů odbornou porotou i veřejností. Vrcholy víkendové přehlídky bude sobotní jízda elegance vozidel a moderované defilé prezentovaných vozidel na červeném koberci.

Email: info@automobiloveklenoty.cz

WWW: http://www.automobiloveklenoty.cz

 

 

Roztoky 2020

Pátek 8.5. 2020

Roztoky u Prahy 

41. ročník soutěže elegance historických vozidel

Email: posta@jiricerny.cz

WWW: http://www.vccpraha.cz/

 

 

XXIV. Jarní sraz Velorexů 2020

1.5. - 3.5. 2020

Boskovice - kemp Athéna

Jedná se největší sraz Velorexů v České republice.

Téma srazu: Šťastný a veselý 24

Tradiční nocleh v kempu Athéna Suchý, tradiční i netradiční program třídenní akce se závěrečnou nedělní kolonou. 

Email: joudes@seznam.cz

WWW: http://velorex.com

 

 

Tradiční kladenská burza historických vozidel 2020

Sobota 25.4. 2020

Velká Dobrá

Tradiční kladenská burza historických vozidel se koná v sobotu 25.4.2020 na záložním letišti u silnice Kladno - Velká Dobrá. Kontakt: V. Slovák Tel: 776 59 04 99

Email: slovak23@seznam.cz

 

 

6. sraz poválečných vozidel v Retroautomuzeu  2020

Sobota 18.4. 2020

Strnadice

V sobotu 18. dubna 2020 v 11 hodin se opět otevřou brány Retroautomuzea ve Strnadicích, zároveň zde pořádáme ve spolupráci s příslušníky OO VB Strnadice 6.sraz poválečných vozidel.

V muzeu si mimo jiné můžete zavzpomínat, jak jste měli vybavenou kuchyň, kouknout se na novinový stánek PNS s dobovými časopisy, zatelefonovat si z funkční "dobové" telefonní budky, děti se můžou projet na šlapacích kárách. Počet vystavovaných vozidel se zvýšil na 200 kusů. Díky hnědým turistickým směrovým tabulí na všech příjezdových komunikacích se do muzea snáze dostanete.

Muzeum bude mít otevřeno poslední dva týdny v dubnu, v květnu a říjnu pouze o víkendech 10.00 – 17.00 hodin, v červnu, červenci, srpnu a září od úterý do neděle 10.00 – 17.00 hodin. Pro předem ohlášené skupiny je možné objednat komentovanou prohlídku.
Náš dobový bufet je taktéž k dispozici, děti se můžou zabavit na dětském hřišťátku. Aktuální informace najdete na www.retroautomuzeum.com nebo na našem Facebooku. Na shledání se těší kolektiv Retroautomuzea

Email: retroautomuzeum@gmail.com

WWW: http://www.retroautomuzeum.com

 

 

Jarní veteránská burza Lázně Bohdaneč 2020

Sobota 18.4. 2020

Lázně Bohdaneč - kemp  ,, U Čochtana ''

Tradiční velká jarní veteránská burza a bazar starožitností,militárií a všeho možného z Vašich půd,sklepů a garáží. A ty dobré klobásy !!!

Email: burzabohdanec@seznam.cz

WWW: http://www.ucochtana.cz

 

 

Auto - Moto Burza Mělník 2020

Sobota 18.4. 2020

Motoveteransalon pořádá Auto-Moto Burzu v Mělníku .

Burza se koná na parkovišti před kempem.

Email: Motoveteransalon@seznam.cz

 

 

Jarní Motor Techna 2020

Sobota 18.4.2020

Výstaviště Brno

Burza a výstava historických vozidel - prezentace prací restaurátorských dílen ... automobily a motocykly - součástky, náhradní díly, dokumentace a literatura, starožitnosti, militárie a sběratelské předměty. Příjezd prodejců možný již v pátek před burzou od 16,00 do 20,30 hod.

Email: motortechna@motortechna.cz

WWW: http://www.MotorTechna.cz

 

 

Burza a oldtimer výstava Milovice 2020

Sobota 18.4.2020

Milovice

Srdečně Vás zveme na další ročník tradiční burzy & Oldtimer výstavy vozidel a motocyklů, která se koná v areálu tankodromu v Milovicích. Přijeďte prodat vše co vám doma, v garáži, či stodole leží ladem! Zveme nejen všechny nadšence do automobilů, motocyklů či military, ale i sběratele lecčeho. Veteráni mají vstup zcela zdarma! Burza probíhá na zpevněné ploše za každého počasí v Sobotu od 7:00 do 12:00 (Pro velký zájem mohou prodejci přijíždět již v Pátek od 18:00 do 21:00, jinak v Sobotu od 5:00 hod. KDE? ul. Jiřická 1999, Milovice okres Nymburk

Email: info@burza-milovice.cz

WWW: http://burzamilovice.cz

 

 

IX. Severočeský sraz Žiguli a Moskvič 2020

Sobota 11.4. 2020

Česká Kamenice

Vážení majitelé a příznivci Moskvičů a Žigulíků, především Vám je určeno těchto pár řádek. Chceme Vás s Věrkou pozdravit při nástupu nového roku a blížící se nové motoristické sezony.
Po loňském, myslím úspěšném 8. ročníku Severočeského srazu jsme se rozhodli pokračovat v tradici, a připravit 9. Severočeský sraz Moskvičů a Žigulíků v České Kamenici. Na tento sraz bychom Vás chtěli tímto co nejsrdečněji pozvat. Opět se sjedeme v České Kamenici 11. dubna 2020 v 10 hodin na náměstí "pod sovětskou vlajkou", kde se odbyde přivítání, nutná drobná administrativa a lehké občerstvení. Vzhledem k datu se většinou uvidíme poprvé v tomto roce, takže hodina do odjezdu na spaniliou jízdu bude jistě beze zbytku vyplněna vítáním a povídáním. Rád bych Vám v krátkosti představil program. Letošní ročník bychom chtěli věnovat přímo České Kamenici, ale samozřejmě naše spanilá jízda nás provede částí zdejšího krásného kraje. Cestou bude pamatováno na zastávku s obědem. Po návratu na českokamenické náměstí nás průvodce provede městem, a představí místní zajímavosti a pamětihodnosti. Závěrem bychom navštívili zdejší pivovar, kde bychom po krátkém občerstvení s kávou náš sraz ukončili. Případné další informace a podrobnosti budeme průběžně přidávat prostřednictvím našeho spoluorganizátora a "tiskového mluvčího" Valdy. Při této příležitosti Vám všem přejeme mnoho a mnoho zdraví, štěstí a spokojenosti, každému ať se daří v práci i v soukromí, tak abychom se ve spokojenosti mohli setkávat na našich oblíbených srazech.        

Těšíme se na Vás.

 

Srdečně Vás zdraví Vláďa, Věrka a Valda

 

Kontakt:

 

Valentinladislav@seznam.cz

 

pozvanka-20--20mala.jpg

 

 

Jarní Retro Garáž 2020

Sobota 4.4. 2020

Výstaviště Lysá nad Labem

Největší auto-moto veterán burza & prodejní výstava veteránů v krytých halách v ČR.
Desítky veteránů a nepřeberné množství dílů na prodej. V sobotu 4.4. 2020 již tradičně zaplní celý areál výstaviště veteránská burza Retro Garáž. V moderních výstavních pavilónech výstaviště v Lysé nad Labem máte 2x ročně (na jaře a na podzim) jedinečnou možnost nakoupit a prodat vše, na co jste na klasických veteránistických „burzách“ zvyklí. Retro Garáž už pravidelně nabízí skutečně mnoho a to od kompletních strojů, přes nové, replikové nebo staré a původní náhradní díly až po spousty dalších předmětů spojených s veteránismem a nejen to. Na akci svou práci prezentují i renovační dílny a řemeslníci. Živé dražby vetreránů od 1 Kč jedině na Retro Garáži. Retro Garáž pravidelně přináší všem návštěvníkům naprosto unikátní a nevšední zážitek v podobě živých aukcí / dražeb auto-moto veteránů. Přijďte si přihodit a zažít ten adrenalin! A kdo ví, třeba to budete právě Vy, kdo se stanete vítězem naší živé aukce. Do jarních dražeb 4.4. 2020 chystáme hned několik strojů – automobilů a motocyklů – více info již brzy na www.retro-garaz.cz. Oblíbená veteránská tombola nesmí chybět. Tradičním zpestřením programu Retro Garáže je oblíbená veteránská tombola. V tombole ceny v hodnotě cca 50.000 Kč – poukazy jednotlivých renovačních dílen např. na repasi helmy “kokosky” / na chemické čištění moto motoru / na chromování dílů / spousty dárků a cen od vybraných prodejců, partnerů akce nebo i originální dárky Retro Garáž.

Hlavní cenou tomboly bývá zpravidla malý motocykl Jawa Pionýr nebo Babetta.

Vstupné: 150 Kč / osoba (děti do 150cm výšky zdarma)
Více informací naleznete na www.retro-garaz.cz

Email: info@retro-garaz.cz

WWW: http://retro-garaz.cz

 

 

Auto Moto Veterán Mohelnice 2020 

Sobota 28.3. 2020

Mohelnice - Kemp Morava

Tradiční veterán bazar zaměřený na klasická auta, motocykly, náhradní díly, příslušenství, literatury a hodně staré věci. Vstup do areálu je od 6:05 hod. Vstup pro prodejce je možné v pátek - po dohodě - viz kontakt níže, prodejci mají neomezenou plochu k prodeji. Občerstvení ve stánku a v restauraci areálu (také WC) Historická vozidla mají vstup zdarma (řidič + stroj) Souřadnice: 49.7827447N, 16.9088919E

Email: klub@eurooldtimers.com

WWW: http://www.eurooldtimers.com/cze/akce/5990-auto-moto-veteran-bazar-mohelnice.html

 

 

Burza Tchořovice 2020

Sobota 28.3. 2020

Tchořovice u Blatné

Auto moto, antik a sběratelská burza
Všeobecná burza pořádaná na letišti Tchořovice u Blatné.
GPS: 49°25'52.49"N, 13°47'58.59"E
Zpevněná plocha o rozloze 300.000m se nachází cca 85 km. jižně od Prahy. Prodejci mohou přijet již v pátek! Kupující od 7:00-dříve nebudou vpuštěni! Přijďte prodat, co vám doma přebývá, nebo koupit, co ještě nemáte. Zváni jsou též numismatici, filatelisté, sběratelé odznaků, pohlednic a jiní... Občerstvení a toalety zajištěny. Srdečně zvou pořadatelé! Info na tel. 602 13 22 38

Sledujte náš Facebook: https://www.facebook.com/Burza.letiste.Tchorovice/

Chcete-li být pravidelně informováni o burzách a doprovodných akcích, kontaktujte nás: burzatchorovice@centrum.cz

Email: burzatchorovice@centrum.cz

WWW: http://burzatchorovice.cz

 

 

Auto moto velo burza Hobšovice 2020

Sobota 28.3. 2020

Hobšovice u Slaného

Stovky zaparkovaných aut a ještě víc nabízejících stánkařů a hodně těch, kterým plechový koníček zabírá nejvíc času, ale i zvědavců. Taková je tradiční Hobšovická motoristická burza.

Email: mat.matejka@seznam.cz

WWW: http://www.orionklubslany.cz

 

 

Burza Chrášťany u Českého Brodu 2020

Neděle 22.3. 2019

Areál letiště u Chrášťany u Českého Brodu

Auto-moto-veterán burza u nejvyšší stavby ČR.
Kde: Chrášťany u Českého Brodu
Kdy: Neděle od 7.00 hod.
Proč přijet? asfaltová plocha 10 000 m2, občerstvení zajištěno.
Jak k nám? z Prahy - 17min., z D11 exit 25 Č. Brod Sadská - 20min., z Kolína silnice č.1/12 - 20min. GPS:50°3'31.190"N, 14°55'23.489"E  Tel: 777 31 00 31

Email: info@burzachrastany.cz

WWW: http://www.burzachrastany.cz

 

 

Tradiční jarní burza veteran klubu Pardubice 2020

Sobota 21.3. 2020

Hipodrom Pardubice

Tradiční jarní burza Veteran klubu Pardubice
40. Jarní burza a tradiční setkání renovátorů, majitelů a příznivců historických vozidel
- burza auto – moto – veteránů a dílů
- sraz historických vozidel
- militarie-starožitnosti-literatura
- místo konání : Dostihové závodiště Pardubice - značeno ze všech směrů Hipodrom
- prodejci od 6:00; návštěvníci od 7:00
- parkování, občerstvení a WC - vše v areálu
- doprava MHD Pardubice , vlaková zastávka Pardubice-Závodiště
- informace: vkpardubice@gmail.com; tel.: 737 449 112
FB Veteran klub Pardubice

Email: vkpardubice@gmail.com

WWW: http://www.vccpardubice.cz

 

 

Burza Nupaky 2020

Sobota 21.3. 2020

Nupaky u Prahy

Zveme vás na burzu s tématikou auto, moto, veterán, starožitnosti, antik, military, sběratelství a všeho možného co najdete po půdách a garážích. Burza se koná v blízkosti obce Nupaky (u Prahy). Na louce o prostoru více než 20.000 m2 + parkoviště. Pro prodejce je možnost od pátku. Od 7:00 hodin v sobotu pro návštěvníky.

WWWhttp://burzanupaky.unas.cz

 

 

Jarní auto moto burza a bleší trhy Brno 2020

Sobota 21.3. 2020

Brno - Lužánky

Přijďte prodat nebo nakoupit vše co najdete na půdě, ve sklepě, v garáži, ve stodole, ale i v dílně nebo doma. Občerstvení a WC zajištěno. Auto, moto, veteš, obrazy, knihy, militaria, hodiny, vláčky, hračky, porcelán, fotoaparáty, mince, odznaky, pohledy a další kuriozity... Burza se tradičně koná za každého počasí od 6:00 do 12:00 hodin, na  Fotbalovém stadionu Lužánky, vjezd z ulice Drobného u firmy Solitea  Vstupné: prodejci 150 Kč. Kupující, děti, veteráni a parkování zdarma!!!

Email: rikardo2@seznam.cz

WWW: http://www.burzasvitavy.cz

 

 

Burza Chotusice 2020

Sobota 7.3.2020

Chotusice u Čáslavi

Burza historických vozidel a dílů
Prodejní plocha celkem 70.000 m2, 800 prodejců na ploše.
Prodejci mohou najíždět již v pátek od 10.00 hod.  
Pro návštěvníky otevřeno v sobotu od 07.00 hod.

Hlavní parkoviště 50.000m2 + rezervní parkovací plochy 40.000m2 - parkování zdarma

Email: veteranbazar@cmail.cz

WWW: http://www.oldtimer.cz

 

 

Jarní auto moto burza a bleší trhy Svitavy 2020

Neděle 1.3. 2020

Svitavy

Přijďte prodat nebo nakoupit vše co najdete na půdě, ve sklepě, v garáži, ve stodole, ale i v dílně nebo doma. Občerstvení a WC zajištěno. Auto, moto, veteš, obrazy, knihy, militaria, hodiny, vláčky, hračky, porcelán, fotoaparáty, mince, odznaky, pohledy a další kuriozity... Burza se tradičně koná za každého počasí od 6:00 do 12:00 hodin, na Plochodrážním stadionu Hálkova 7. Vstupné: prodejci 150 Kč. Kupující, děti, veteráni a parkování zdarma!!!

Email: rikardo2@seznam.cz

WWW: http://www.burzasvitavy.cz